Psi k adopci

Pro to, abyste se mohli stát novými majiteli našich adopťáčků, musíte určitě splnit plnoletost, vyplnit nám krátký předadopční dotazník, který Vám rádi zašleme na email :). Nepodporujeme množení, proto je podmínka adopce kastrace,  pokud již pejsek kastrovaný není. Další podmínka je adopční poplatek ve výši 1700 - 2000 Kč, S lidmi jsme rádi v kontaktu a necháváme si zasílat fotečky. Další podmínkou je přeregistrování čipu do 30 dnů od adopce a přihlášení zvířátka v místě Vašeho bydliště. Pokud by nastal jakýkoliv problém, nebojte se nás kontaktovat a bez našeho vědomí nedávejte zvíře další osobě, ať i nadále víme, kde zvířátko skončí.

Sem patří váš nadpis

Sem vložte podnadpis

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi.

Ea commodi consequatur quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur at vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint occaecati.

Duff hledá domov 

Sem vložte podnadpis

Duff je cca 4 letý kříženec zlatého retrívra a labradora, k dětem naprostý miláček, jiné pejsky toleruje, kočičky zatím honí. Z počátku je bázlivý, ale ne agresivní, po pár hodinách je to naprostý oddaný mazel a miláček. Nachází se v Brocně nedaleko Štětí, ústecký kraj. Do adopce půjde očkovaný, odčervený, ošetřený proti vnějším parazitům, čipovaný a registrovaný v NRM , po uhrazení adopčního poplatku 2000 kč 

Barunka hledá domov 


Barunka je cca 11- ti letá aktivní fenečka, naprosto zdravá, vyčištěné zoubky, očkovaná, odčervená, čipovaná,  registrovaná. Hygienu má zvládnutou, s jinými pejsky je v pohodě, sama doma vydrží, váží cca 5 kg. Hodí se k aktivním důchodcům či ne až extra aktivní rodince :) Nachází se v Golčově Jeníkově adopční poplatek 1500 kč, v případě zájmu napište zprávu, či SMS na tel 776/691722