Naši sponzoři


Děkujeme firmě Dedoles za sponzorský dar ve formě ponože a spodního prádla do naší aukce, která právě probíhá na našich fb stránkách Pejsci a kočičky v urgentní nouzi z.s. :)   https://www.googleadservices.com/pagead/aclk?sa=L&ai=DChcSEwirmeCZ6KHsAhVB7u0KHfqeCFUYABADGgJkZw&ae=2&ohost=www.google.com&cid=CAESQOD22XPNW_8bSGzeFGDdhlrOkAt5Gdo7IpRdEST-63OlYOENg3NGAJO6OQ4Q3deiZfvcnFHpHNRi05juUSdmSE0&sig=AOD64_3n_tETrxkeS6rwN2l8fXhK73N9dQ&q&adurl&ved=2ahUKEwiJ39mZ6KHsAhWWQxUIHVUICI4Q0Qx6BAgeEAE⦁ KDO JSME?

Jsme parta 3 lidiček, kteří se rozhodli pomáhat těm, kteří si sami pomoci nemohou.
Vše začalo pouze sdílením inzerátu pejsků a kočiček z různých serverů na Facebooku. Jednalo se o inzeráty zvířat, které už jejich majitelé nechtěli. Důvody zbavení se dlouholetého parťáka nebo nechtěných štěňat jsou různé.... Nejčastější důvody jsou,ale alergie,stěhování,nedostatek času. Vytvořila jsem tedy na Facebooku skupinku, kde jsem tyto inzeráty sdílela. Lidé se přidávali a vznikala tedy jak nabídka tak poptávka. S postupem času mi, ale začali chodit zprávy s prosbou o pomoc s umístěním pejskům a tak jsem i já sama začala těmto pejskům dělat inzeráty a snažila se majitelům pomoci s nalezením vhodného domova pro jejich pejska či kočičku. Nárůst těchto proseb byl neskutečný. Tolik pejsků co hledají domov, v této době jsem poznala, teď již mou kolegyni a zároveň předsedkyni našeho spolku Petru Blahošovou, která přišla s nápadem založit spolek na pomoc těmto pejskům,abychom se mohli pomoci věnovat doopravdy na plno....
V květnu 2017 jsme tedy byly oficiálně zapsaný spolek s názvem Pejsci a kočičky v urgentní nouzi z.s.
⦁ JAKÁ JE NAŠE NÁPLŇ?
Naší vizí je pomáhat pejskům-kočičkám,ale i jiným čtyřnohým mazlíkům k nalezení nového domova. Fungujeme po celé ČR na základě dočasných péčí. Co je to dočasná péče? tzv. dočaskář poskytne danému zvířátku dočasný domov, kde zvíře projde veterinární prohlídkou, očkováním-odčervením,čipováním,popřípadě kastrací. Pokud je dané zvíře nemocné či má nějaký problém je v dočasné péči léčeno do té doby než je připraveno jít do adopce.
Danému zvířeti je udělán inzerát, kde jsou napsány veškeré informace a je nabízen do adopce. Pokud se najde vhodný zájemce , zvíře odchází do nové rodiny oproti adopční smlouvě, kde se majitel zavazuje k několika podmínkám. Zvíře je i nadále hlídáno našim spolkem.

Nejvíce nám pomůže finanční dar v jakékoliv výši na náš transparentní účet 83421002/0600 :)

JAK SE MŮŽETE ZAPOJIT

POMÁHEJTE S NÁMI

CHCI PŘISPĚT FINANČNĚ

© 2018 Psí útulek | Všechna práva vyhrazenaVytvořeno službou WebnodeVytvořte si webové stránky zdarma!

HLEDÁME NOVÝ DOMOV PRO PSY, KOČKY A DALŠÍ ZVÍŘECÍ KAMARÁDY POMÁHÁME ZVÍŘATŮM V NOUZI

ČLENSTVÍ 

Pozor, pozor 🐾
Pro získaní členství nám prosím do zprávy zašlete email, kam Vám můžeme zaslat přihlášku.   

DOČASKÁŘSTVÍ

Hledáme dočaskáře


JAK NÁS MŮŽETE PODPOŘIT


NAVŠTIVTE NÁŠ KRÁMEK  : https://www.facebook.com/groups/2319940128235322/


výroční zpráva 2019

  1. Nadpis textu

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem ut enim ad minima veniam quis nostrum exercitationem ullam.